თქვენი ცხოვრების ყველაზე მნიშვნელოვანი დღე შესაფერის გარემოში უნდა აღნიშნოთ. ჩვენი რესტორნის ინტერიერი და ექსტერიერი საშუალებას გაძლევთ გადაიხადოთ თქვენი საოცნებო ქორწილი!საზეიმო გარემო, პოზიტიური პერსონალი, მრავალფეროვანი მენიუ და ცოცხალი მუსიკა ამ მნიშვნელოვან დღეს თქვენთვის და თქვენი სტუმრებისთვის ნამდვილ დღესასწაულად აქცევს
o
ღონისძიების ორგანიზება
ჩვენს რესტორანში შესაძლებელია ნებისმიერი სახის ღონისძიების ორგანიზება. თქვენს ღონისძიებას დაამშვენებს გემოვნებიანი მუსიკა, მრავალფეროვანი ასორტიმენტის კერძები, გაფორმებული დარბაზი და პოზიტიური მომსახურე პერსონალი!ჩვენთან ორგანიზებული წვეულება თითოეულს სტუმარს დაამახსოვრდება, პოზიტიური ემოცია და განწყობა კი ძალიან დიდხანს გაგყვებათ!
ეთნო მასტერკლასი
ჩვენთან მოსულ სტუმრებს აქვთ შესაძლებლობა მონაწილეობა მიიღოთ ეთნო მასტერკლასებში. საკუთარი ხელით ამოავლონ ჩურჩხელა, მოახვიონ ხინკალი, გამოხადონ არაყი, შეწვან მწვადი და ჩვენი რესტორნიდან გაუსვლელად იმოგზაურონ საქართველოს ყველა კუთხეში! გარდა ამისა სტუმრებს აქვთ შესაძლებლობა გაგცნონ ლუდის ხარშვის პროცესს და ტექნოლოგიას, დაათვალიერონ ლუდსახარში და დააგემოვნონ ლუდი, რომელიც მათ თვალწინ იხარშება!
ქეითერინგი
ქეითერინგი - კომფორტული მომსახურება და უგემრიელესი კერძები, ნებისმიერი სახის ღონისძიებისთვის.დაზოგეთ დრო, ჩვენ გთავაზობთ ნებისმიერი სახის ღონისძიების დაგეგმვას და ორგანიზებას.კონფერენციების და სემინარების უზრუნველყოფა ქეითერინგით კორპორატიული დღესასწაულების და ღონისძიებების ორგანიზებას, უზრუნველყოფას ნატურალური კერძებით და სასმელით.

Самый значительный день Вашей жизни Вы должны отметить в соответствующей среде. Интеръер и экстеръер нашего ресторана даст Вам возможность сыграть свадьбу Вашей мечты! Праздничная среда, позитивный персонал, различное меню и живая музыка превратит этот день для Вас и для Ваших гостей в настоящий праздник.
o
ОРГАНИЗОВАТЬ МЕРОПРИЯТИЕ
В нашем ресторане возможно организовать любой вид мероприятия. Ваше мероприятие украсит прекрасная музыка, блюда множественного ассортимента, оформленный зал ипозитивный обслуживающий персонал! Праздник, организованный у нас запомнится каждому гостью , позитивная эмоция и настрой долго будет вас сопровождать!
ЭТНО МАСТЕРКЛАССЫ
Наши гости имеют возможность принимать участие в этно-мастерклассы. Они смогут своими руками сделать чурчхелу, хинкали, водку, жарить шашлык и не выходя из нашего ресторана путешествовать во все регионы Грузии! Кроме этого гости будут иметь возможность ознакомиться с процессом варки и технологии пива , осмотреть место где варится пиво и дегустировать пиво, которое варится перед их глазами.!
КЕЙТЕРИНГ
Кейтеринг — это комфортное обслуживание и вкуснейщие блюда для любого вида мероприятия. Экономьте время, мы предлагаем планирование мероприятия любого вида и организацию конференции и семинаров, обеспечить кейтерингом кооперативные праздники и организовать мероприятия с натуральными блюдами и напитками.